Grenzeloos genieten in je eigen huis

Lekker thuis genieten van onze à la carte gerechten, of van onze tapas proeverijen, was nog nooit zo eenvoudig.
Je plaatst een bestelling bij jouw dichtstbijzijnde Gossimijne vestiging en wij maken je bestelling zo snel mogelijk klaar om af te halen. Bij een aantal Gossi’s is het zelfs mogelijk jouw bestelling thuis te laten bezorgen.

Bekijk wat je allemaal aan lekkers kunt bestellen bij jouw dichtstbijzijnde Gossimijne.
Selecteer een vestiging om het afhaalmenu te bekijken en om je bestelling door te geven.

EEN ALLERGIE OF SPECIALE DIEETWENS?

Onze keukenprinsen en -prinsessen houden zo goed mogelijk rekening met allergieën en intoleranties. Geef dit alstublieft altijd duidelijk aan bij uw bestelling.
Ook als u een gerecht al eerder heeft gegeten.
Onze recepturen kunnen veranderen, of een gerecht kan op een andere wijze gegarneerd worden.

Onze gerechten worden in dezelfde keuken bereid, kruisbesmetting kunnen wij daarom helaas niet 100% uitsluiten. Een gerecht kan wel altijd sporen bevatten van een allergeen, al is het allergeen zelf geen ingrediënt. Indien u absoluut sporenvrij moet eten, neem dan telefonisch contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Onze Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Bestellen
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Bestellen
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Bestellen
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Bestellen
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Bestellen
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Bestellen
Leuk dat u er bent!