LEUK DAT JE ER BENT!

~ Team Gossimijne Veghel

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kun je eenvoudig zelf jouw reservering boeken.
Nadat je jouw reservering hebt voltooid, ontvang je hiervan een bevestiging per mail.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijk dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer je ook daar geen bevestiging van jouw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Thuis genieten van Gossimijne Veghel was nog nooit zo makkelijk!

SPAAR MEE VOOR KORTING

Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt. Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5!
Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee.

Wat kunnen we voor je doen?

Ik wil thuis laten bezorgen

Kijk hier waar wij aan huis bezorgen.

Bestellen in Veghel


Ik wil afhalen

  1. Bekijk hier onze menukaart.
  2. Stel je bestelling samen.
  3. Geef je bestelling telefonisch aan ons door, of bestel direct online.

Direct online bestellen

Contact & meer

Locatie

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Maandag t/m donderdag vanaf 17.00 uur
Vrijdag t/m zondag vanaf 16.00 uur

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren. Je kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Afhaal- en bezorgtijden:
Maandag t/m donderdag vanaf 17.00 – 20.00 uur
Vrijdag t/m zondag vanaf 16.00 – 21.00 uur

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat je er bent!