https://www.youtube.com/watch?v=aryy6J17TVM

Wiehoew, je bent er!

En daar zijn we onwijs blij mee: voel je welkom en neem plaats…
Samen gaan we voor een geweldig gezellige avond. Samen zorgen we voor mooie herinneringen om nooit meer te vergeten!

Voor jou zetten we graag wat stappen extra. Of doen we een pirouette, wat jij wilt. Want jouw wensen staan bij ons centraal.
Tapas of à la carte, groot of klein, thuis of bij ons op de zaak: ons aanbod is als de tas van Mary Poppins er komt geen eind aan. Met onze spannende smaakcombinaties en kwaliteitsingrediënten, kom je bij ons niets tekort en laten we je keer op keer versteld staan.

Onze GossiGabbers maken daarin het verschil. We kiezen ervoor om enkel te werken met vrolijke mensen, die weten dat gezelligheid, gastvrijheid en hard werken samen gaan.
Wij gaan voor een lach op jouw gezicht, pas dan zijn wij tevreden.

Gossimijne: Grenzeloos genieten!

Waarmee kunnen we je vandaag van dienst zijn?

Work with us!

Gossimijne zoekt GossiGabbers!

Verbinding, vriendschap en teamspirit staan bij ons centraal. We kiezen ervoor om enkel te werken met vrolijke mensen, die weten dat gezelligheid, gastvrijheid en hard werken samen gaan. En wil jij als collega groeien in dat wat jij leuk vindt? Wij gaan het voor je regelen!

Naar de vacatures!

Coming soon:
Gossimijne Kerkdriel

Begin 2022

Word jij onze GossiGabber in de nieuw te openen vestiging in Kerkdriel? Super! We kunnen haast niet wachten je te ontmoeten…

Naar de vacatures!

Kom je grenzeloos genieten?

Selecteer jouw Gossimijne vestiging om een tafel te bemachtigen:
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren
Leuk dat je er bent!