https://www.youtube.com/watch?v=aryy6J17TVM

LEUK DAT U ER BENT!

“Leuk dat u er bent”, dat zeggen we niet zomaar. Want zonder u is de avond niet compleet, dus van harte welkom bij Gossimijne

Wij zijn van oorsprong een à la carte restaurant. Daarnaast hebben we onszelf de laatste jaren gespecialiseerd in tapas. Niet de traditionele Spaanse tapas, maar echte unieke Gossimijne gerechtjes die als tapas geserveerd worden.

Dus kom ook de bourgondische gastvrijheid en de zeer uitgebreide kaart ervaren bij één van onze vestigingen.
Tot binnenkort!

Selecteer uw vestiging om direct te reserveren

Ik wil afhalen

  1. Download hier onze take-away kaart
  2. Stel uw bestelling samen
  3. Geef uw bestelling telefonisch aan ons door

Bel & bestel in Oss
Bel & bestel in Veghel
Bel & bestel in VenrayOnze vestigingen in Horst en Uden nemen op dit moment geen bestelling aan om af te halen. De grote vraag naar afhaalbestellingen bracht helaas onwenselijke situaties met zich mee, omdat er teveel mensen tegelijk aan onze deuren stonden. Uit veiligheidsoverwegingen bezorgen zij daarom alleen aan huis. 

Heeft u genoten? Deel uw ervaring!

Wij proberen onszelf steeds te verbeteren en uw feedback helpt ons daarbij.

Was er iets niet naar uw zin? Vertel het ons.


Heeft u genoten? Vertel het anderen!

Geef Gossimijne cadeau met de Gossi DinercardGeef Gossimijne cadeau!

Onze dinercard is op te waarderen tot ieder gewenst bedrag, dus een geschikt cadeau voor iedere gelegenheid. Bovendien is het opgewaardeerde bedrag in zijn geheel of in gedeeltes te besteden bij al onze vestigingen. U kunt onze Dinercard gebruiken voor lunch, diner én take-away, ook op feestdagen.

Cadeaubon bestellen

Onze Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren
Leuk dat u er bent!