https://www.youtube.com/watch?v=aryy6J17TVM

LEUK DAT U ER BENT!

Vanwege de maatregelen van het kabinet om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, zijn alle vestigingen van Gossimijne gesloten. Helaas kunnen wij u niet ontvangen op dit moment, maar we kunnen u toch van dienst zijn met onze take-away en bezorgservice.

Bovendien bezorgen wij uw bestelling nu ook aan huis! Via onze online bestelmodule kunt u heel gemakkelijk uw bestelling aan ons doorgeven.

Selecteer uw vestiging om te bestellen

Heeft u genoten? Deel uw ervaring!

Wij proberen onszelf steeds te verbeteren en uw feedback helpt ons daarbij.

Was er iets niet naar uw zin? Vertel het ons.


Heeft u genoten? Vertel het anderen!

Geef Gossimijne cadeau met de Gossi DinercardGeef Gossimijne cadeau!

Onze dinercard is op te waarderen tot ieder gewenst bedrag, dus een geschikt cadeau voor iedere gelegenheid. Bovendien is het opgewaardeerde bedrag in zijn geheel of in gedeeltes te besteden bij al onze vestigingen. U kunt onze Dinercard gebruiken voor lunch, diner én take-away, ook op feestdagen.

Cadeaubon bestellen

Onze Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren
Leuk dat u er bent!