LEUK DAT U ER BENT!

~ Team Gossimijne Meijel

Reserveren

Vanwege de maatregelen van het kabinet om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, is Gossimijne Meijel helaas gesloten.

Contact & meer

Locatie

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Maandag t/m donderdag vanaf 16.30 uur
Vrijdag t/m zondag vanaf 12.00 uur, diner vanaf 16.00 uur.

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren. U kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Den Bosch

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!