LEUK DAT JE ER BENT!

~ Team Gossimijne Meijel

Helaas hebben wij met pijn in ons hart moeten besluiten om ons restaurant voorlopig gesloten te houden gezien de maatregelen van het kabinet.

Wij hopen jullie zodra het weer kan te mogen verwelkomen bij Gossimijne Meijel.

Contact & meer

Locatie

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Vanwege de laatste COVID-19 maatregelen, zijn we helaas GESLOTEN.

We hopen heel binnenkort weer onze deuren te openen.

Gossimijne Meijel sociaal

InstaGossi

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!