LEUK DAT U ER BENT!

~ Team Gossimijne Venray

Reserveren

We mogen ons terras openen! Bel ons om de mogelijkheden voor een reservering te bespreken.

Via onze online bestelmodule kunt u heel gemakkelijk uw bestelling aan ons doorgeven.

Thuis genieten van Gossimijne Venray was nog nooit zo makkelijk!

SPAAR MEE VOOR KORTING

Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt. Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5!
Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee.

Wat kunnen we voor u doen?

Ik wil thuis laten bezorgen

Bekijk hier in welke postcodegebieden wij thuis bezorgen.

Bestellen in Venray


Ik wil afhalen

  1. Bekijk hier onze take-away kaart.
  2. Stel uw bestelling samen
  3. Geef uw bestelling telefonisch aan ons door, of bestel direct online.

Bel & bestel in Venray

Contact & meer

Locatie

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Maandag t/m donderdag vanaf 17.00 uur
Vrijdag t/m zondag vanaf 16.00 uur

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren. U kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Den Bosch

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!