LEUK DAT JE ER WEER BENT!

~ Team Gossimijne Venray

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kun je eenvoudig zelf jouw reservering boeken.
Nadat je jouw reservering hebt voltooid, ontvang je hiervan een bevestiging per mail.

Groepen

Reserveringen voor meer dan 15 personen nemen wij graag per mail of telefonisch aan.
Stuur ons een mailtje (venray@gossimijne.nl) of bel (0478) 50 12 10.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijk dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer je ook daar geen bevestiging van je reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Grenzeloos genieten in je eigen huis!

Met Gossi Thuisbezorgd of Take Away

Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee met ons kortingsprogramma.
Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt.
Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5,-!

Bestellen!

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Kerkdriel

Monseigneur Zwijsenplein 23,
5331 BE Kerkdriel
Tel. (0418) 72 30 55
kerkdriel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!