LEUK DAT JE ER BENT!

~ Team Gossimijne Venray

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kun je eenvoudig zelf jouw reservering boeken.
Nadat je jouw reservering hebt voltooid, ontvang je hiervan een bevestiging per mail.

Groepen

Reserveringen voor meer dan 15 personen nemen wij graag per mail of telefonisch aan.
Stuur ons een mailtje (venray@gossimijne.nl) of bel (0478) 50 12 10.

Openingstijden per 1 oktober 2021

Maandag en dinsdag gesloten
Woensdag en donderdag vanaf 17.00 uur
Vrijdag t/m zondag vanaf 16.00 uur

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren.
Je kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijk dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer je ook daar geen bevestiging van je reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Thuis genieten van Gossimijne Venray was nog nooit zo makkelijk!

SPAAR MEE VOOR KORTING

Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt. Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5!
Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee.

Wat kunnen we voor je doen?

Ik wil thuis laten bezorgen

Bekijk hier in welke postcodegebieden wij thuis bezorgen.

Bestellen in Venray


Ik wil afhalen

  1. Bekijk hier onze take-away kaart.
  2. Stel je bestelling samen
  3. Geef je bestelling telefonisch aan ons door, of bestel direct online.

Bel & bestel in Venray

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Den Bosch

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!