LEUK DAT JE ER WEER BENT!

~ Team Gossimijne Oss

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kun je eenvoudig zelf jouw reservering boeken.
 Nadat je jouw reservering hebt voltooid, ontvang je hiervan een bevestiging per mail.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijk dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
 Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer je ook daar geen bevestiging van jouw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Thuis genieten van Gossimijne Oss was nog nooit zo makkelijk!

SPAAR MEE VOOR KORTING

Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt. Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5!
Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee.

Wat kunnen we voor je doen?

Ik wil thuis laten bezorgen

Wij bezorgen aan huis in postcodegebieden 5341, 5342, 5343, 5344, 5345, 5346, 5347, 5348, 5351, 5366, 5367 en 5384.

Bestellen in Oss


Ik wil afhalen

  1. Bekijk hier onze menukaart.
  2. Stel je bestelling samen.
  3. Geef je bestelling telefonisch aan ons door, of bestel direct online.

Direct online bestellen

Contact & meer

Locatie

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Maandag t/m vrijdag vanaf 17.00 uur.
Zaterdag en zondag vanaf 16.00 uur.

Openingstijden carnaval

Elke dag geopend.

Gossimijne Oss sociaal

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat je er bent!