LEUK DAT U ER BENT!

~ Team Gossimijne Uden

Reserveren

We mogen ons terras openen! Bel ons om de mogelijkheden voor een reservering te bespreken.
Via onze online bestelmodule kunt u heel gemakkelijk uw bestelling aan ons doorgeven.

Via ons online reserveringssysteem kunt u eenvoudig zelf uw reservering boeken.
Nadat u uw reservering heeft voltooid, ontvangt u hiervan een bevestiging per mail.

Maandag t/m vrijdag ontvangen we u graag vanaf 17.00 uur voor uw diner, op zaterdag en zondag staan we vanaf 16.00 uur voor uw klaar.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijkt u dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer u ook daar geen bevestiging van uw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Thuis genieten van Gossimijne Uden was nog nooit zo makkelijk!

SPAAR MEE VOOR KORTING

Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt. Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5!
Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee.

Wat kunnen we voor u doen?

Ik wil thuis laten bezorgen

Bekijk hier waar wij aan huis bezorgen.

Bestellen in Uden


Ik wil afhalen

  1. Bekijk hier onze menukaart.
  2. Stel uw bestelling samen
  3. Geef uw bestelling telefonisch aan ons door, of bestel direct online via de bestelmodule.

Bel en bestel bij Gossimijne Uden

Contact & meer

Locatie

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden
Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Maandag vanaf 17.00 uur.
Dinsdag gesloten
Woensdag t/m vrijdag vanaf 17.00 uur.
Zaterdag en zondag vanaf 16.00 uur.

Openingstijden bezorgen

Maandag van 17.00 tot 21.00 uur
Dinsdag zijn wij gesloten.
Woensdag t/m zaterdag van 17.00 tot 21.00 uur
Zondag van 16.00 tot 21.00 uur

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!