LEUK DAT U ER BENT!

~ Team Gossimijne Uden

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kunt u eenvoudig zelf uw reservering boeken.
Nadat u uw reservering heeft voltooid, ontvangt u hiervan een bevestiging per mail.

Maandag t/m zaterdag ontvangen we u graag vanaf 17.00 uur voor uw diner, op zondag staan we vanaf 16.00 uur voor uw klaar.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijkt u dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer u ook daar geen bevestiging van uw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Thuis genieten van Gossimijne Uden was nog nooit zo makkelijk!

ONTVANG EEN GRATIS BIJGERECHT BIJ UW ONLINE BESTELLING

Bestel heel éénvoudig via onze website uw ­take-away of thuis te bezorgen* diner.
Bij iedere bestelling vanaf € 25,00 via onze website krijgt u van ons een bijgerechtje, helemaal GRATIS.

Wat kunnen we voor u doen?

Ik wil thuis laten bezorgen

Ik wil afhalen

  1. Download hier onze take-away kaart.
  2. Stel uw bestelling samen
  3. Geef uw bestelling telefonisch aan ons door

Bel en bestel bij Gossimijne Uden

Contact & meer

Locatie

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden
Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Route
Openingstijden per 3 juli 2020

Maandag t/m zondag vanaf 13.00 uur (tot 24 augustus).
Maandag t/m zaterdag diner vanaf 17.00 uur.
Zondag diner vanaf 16.00 uur.

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren.
U kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Openingstijden bezorgen

Maandag t/m zaterdag van 17.00 tot 21.00 uur
Zondag van 16.00 tot 21.00 uur

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Den Bosch

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!