LEUK DAT JE ER BENT!

Geef grenzeloos genieten ook eens cadeau…

Het lekkerste cadeau dat je kunt geven!
Een Gossimijne cadeaubon is hét cadeau voor je vader, moeder, bestie, collega, liefje en ga zo maar door. Want wie is er nu niet dol op lekker eten? Precies!

Op zoek naar dat extra tintje voor de feestdagen?
Wij personaliseren hem graag voor je, mail voor staffelkorting naar: klantenservice@gossimijne.nl

Onze Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren
Leuk dat u er bent!