LEUK DAT JE ER WEER BENT!

~ Team Gossimijne Horst

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kun je eenvoudig zelf jouw reservering boeken.
Nadat je jouw reservering hebt voltooid, ontvang je hiervan een bevestiging per mail.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijk dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer je ook daar geen bevestiging van jouw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Lunchen bij Gossimijne Horst

Van april tot oktober kunt u iedere dag vanaf 12.00 uur bij ons genieten van een heerlijke lunch. Kom dus lekker à la carte lunchen, of maak een reis door onze lunchkaart met onze Lunch Unlimited proeverij!

Bekijk onze lunchkaart!

Thuis genieten van Gossimijne Horst was nog nooit zo makkelijk!

SPAAR MEE VOOR KORTING

Bij iedere €10 ontvang je één spaarpunt. Bij 10 spaarpunten ontvang je een Gossi-voucher t.w.v. €5!
Bestel je favoriete gerecht online en spaar automatisch mee.

Wat kunnen we voor je doen?

Ik wil afhalen
    1. Bekijk hier onze menukaart.
    2. Stel je bestelling samen.
    3. Geef je bestelling telefonisch aan ons door, of bestel direct online.

Direct online bestellen

[/su_accordion]

Waardering en reviews
Gossimijne Horst
4.4
Gebaseerd op 577 beoordelingen
powered by Google
js_loader

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Kerkdriel

Monseigneur Zwijsenplein 23,
5331 BE Kerkdriel
Tel. (0418) 72 30 55
kerkdriel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat je er bent!