https://www.youtube.com/watch?v=aryy6J17TVM

Reserveren

Via ons online reserveringssysteem kunt u eenvoudig zelf uw reservering boeken.
U ontvangt direct per mail een bevestiging van uw boeking.

Selecteer uw vestiging
Gossimijne Den Bosch

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren