Skip to main content

Work with us!

Zie jij jezelf al staan tussen onze GossiGabbers?

Solliciteer dan als de bliksem naar de leukste job in de horeca!

Verbinding, vriendschap en teamspirit staan bij ons centraal. We kiezen ervoor om enkel te werken met vrolijke mensen, die weten dat gezelligheid, gastvrijheid en hard werken samen gaan. En wil jij als collega groeien in dat wat jij leuk vindt? Wij gaan het voor je regelen!

Solliciteer via de website, of loop even binnen bij jouw favo Gossi en schiet één van onze GossiGabbers aan.

Waar wil jij als GossiGabber aan de slag?
NIEUW • NIEUW • NIEUW
Vacatures Gossimijne Kerkdriel
Vacatures Gossimijne Meijel
Vacatures Gossimijne Oss
Vacatures Gossimijne Veghel

Onze Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Kerkdriel

Monseigneur Zwijsenplein 23,
5331 BE Kerkdriel
Tel. (0418) 72 30 55
kerkdriel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren
Leuk dat u er bent!