LEUK DAT JE ER BENT!

~ Team Gossimijne Kerkdriel

Opening soon!

Er wordt heel erg hard gewerkt om alles klaar te krijgen voor onze opening in Kerkdriel.
Kom binnenkort nog eens langs hier voor onze openingsdatum.

Wil jij aan de slag bij Gossimijne Kerkdriel?

Verbinding, vriendschap en teamspirit staan bij ons centraal. We kiezen ervoor om enkel te werken met vrolijke mensen, die weten dat gezelligheid, gastvrijheid en hard werken samen gaan. En wil jij als collega groeien in dat wat jij leuk vindt? Wij gaan het voor je regelen!

Solliciteer vandaag nog naar de leukste job in de horeca!

Contact & meer

Locatie

Monseigneur Zwijsenplein 23,
5331 BE Kerkdriel
Tel. (0418) 72 30 55
kerkdriel@gossimijne.nl

Route
Openingstijden

Binnenkort beschikbaar!

Gossimijne Kerkdriel sociaal

InstaGossi

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat je er bent!