LEUK DAT U ER BENT!

~ Team Gossimijne Den Bosch

Reserveren

Vanwege de maatregelen van het kabinet om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, zijn alle vestigingen van Gossimijne gesloten. Helaas kunnen wij u niet ontvangen op dit moment, maar we kunnen u toch van dienst zijn met onze take-away en bezorgservice.

Thuis genieten van Gossimijne Den Bosch

Wij bezorgen aan huis in een straal van 4 kilometer rondom onze vestiging.
Daarnaast is het ook mogelijk uw bestelling bij ons af te halen.

U kunt uw bestelling aan ons doorgeven via de website van Mr. Butler. Na het invullen van uw adres, komt u op onze bestelpagina uit.

Bestellen bij Gossimijne Den Bosch

Contact & meer

Locatie

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Route
Minder valide en rolstoeltoegankelijkheid

Tot onze grote spijt is Gossimijne Den Bosch niet rolstoelvriendelijk, omdat wij helaas niet beschikken over een rolstoeltoegankelijk toilet. Om gebruik te maken van de sanitaire voorzieningen, moet u een trap afdalen.

Openingstijden

Maandag t/m donderdag vanaf 17.00 uur.
Vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 16.00 uur.

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren. U kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!