LEUK DAT U ER BENT!

~ Team Gossimijne Den Bosch

Reserveren

Met veel verdriet, maken wij ons op voor de 2e verplichte sluiting. Bent u nieuwsgierig naar het afhaalmenu? Dit kan bij andere vestigingen. Klik in het menu op β€˜Bestellen’ voor meer informatie.

Stay safe

Via ons online reserveringssysteem kunt u eenvoudig zelf uw reservering boeken.
Nadat u uw reservering heeft voltooid, ontvangt u hiervan een bevestiging per mail.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijkt u dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer u ook daar geen bevestiging van uw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Contact & meer

Locatie

Oude Dieze 25,
5211 KT ‘s-Hertogenbosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Route
Minder valide en rolstoeltoegankelijkheid

Tot onze grote spijt is Gossimijne Den Bosch niet rolstoelvriendelijk, omdat wij helaas niet beschikken over een rolstoeltoegankelijk toilet. Om gebruik te maken van de sanitaire voorzieningen, moet u een trap afdalen.

Openingstijden

Maandag t/m donderdag vanaf 17.00 uur.
Vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 16.00 uur.

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren. U kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!