ONZE DEUREN BLIJVEN GESLOTEN

Bedankt dat jullie er waren ~ Team Gossimijne Den Bosch

WIJ ZIJN VERKOCHT

Helaas kunnen wij u niet meer ontvangen. Wij hebben onze prachtige locatie verkocht aan een lunchroom.
Niet getreurd wij zijn zelf op zoek naar een nieuwe locatie in de omgeving van Den Bosch. Tot we iets anders hebben gevonden zijn wij u graag van dienst in één van onze andere vestigingen!

Onze andere Gossi’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Meer informatie
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Meer informatie
Leuk dat u er bent!