Reserveren bij

Gossimijne Den Bosch

Via ons online reserveringssysteem kunt u eenvoudig zelf uw reservering boeken.
Nadat u uw reservering heeft voltooid, ontvangt u hiervan een bevestiging per mail.

Geen bevestiging ontvangen?

Kijkt u dan eens bij de ongewenste e-mail, ook wel bekend als spam.
Het wil namelijk nog wel eens gebeuren dat de bevestiging daar terecht komt.

Wanneer u ook daar geen bevestiging van uw reservering terug kunt vinden, neem dan telefonisch contact met ons op.

Locatie

Oude Dieze 25 | Den Bosch
Tel. (073) 202 10 55
denbosch@gossimijne.nl

Route

Per 1 november zijn onze openingstijden veranderd

Maandag t/m zondag vanaf 17:00 uur
Daarmee komt onze lunch service te vervallen.

Onze keuken sluit pas als onze laatste gasten klaar zijn met dineren. U kunt tot 22.00 uur aanschuiven.

Ons menu

Bij de bistro’s van Gossimijne kunt u à la carte eten, maar ook uitgebreid bourgondisch tafelen. Maak een reis door onze menukaart met ons Unlimited arrangement. Een proeverij van 2 gerechtjes per gang, die op tapas-achtige wijze geserveerd worden. En dat onbeperkt, gedurende de hele avond.

Volg Gossimijne Den Bosch op Facebook

Binnen kijken bij Gossimijne Den Bosch

Minder valide en rolstoeltoegankelijkheid

Tot onze grote spijt is Gossimijne Den Bosch niet rolstoelvriendelijk, omdat wij helaas niet beschikken over een rolstoeltoegankelijk toilet. Om gebruik te maken van de sanitaire voorzieningen, moet u een trap afdalen.

Onze andere bistro’s

Gossimijne Horst

Wilhelminaplein 11,
5961 ES Horst
Tel. (077) 203 10 10
horst@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Meijel

Raadhuisplein 1,
5768 AR Meijel
Tel. (077) 720 17 07
meijel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Oss

Burgwal 13,
5341 CP Oss
Tel. (0412) 69 02 80
oss@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Uden

Kerkstraat 35,
5401 BD Uden

Tel. (0413) 27 00 17
uden@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Veghel

Molenstraat 41,
5461 JP Veghel
Tel. (0413) 31 98 88
veghel@gossimijne.nl

Reserveren
Gossimijne Venray

Schoolstraat 11,
5801 BN Venray
Tel. (0478) 50 12 10
venray@gossimijne.nl

Reserveren